HAKKIMIZDA

Mekel Grup olarak, inşaat ve Müteahhitlik, otomotiv, organizasyon, site yönetimi ve personel temini konusunda Türkiye genelinde kurumsal bir anlayışla hizmet sunuyoruz. İhtiyacınız olan alanda detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Mekel Grup inşaat sektöründe müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda, taahhüt edilen sürede, kalite ve ürün güvenliğini üst düzeyde tutarak hizmet vermektedir. Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetin her açıdan beğenilmesi, kaliteli, güvenli bulunması ve tercih edilmesi bütün MEKEL GRUP İNŞAAT çalışanlarının amacı ve gururudur.

Mekel Grup otomotiv 2. el otomotiv alım satım ve araç kiralama sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Mekel Grup otomotiv sizlere kurumsal bir yapı ile hizmet vermektedir. Mekel Grup otomotiv, ikinci el oto alım  satım  konusunda birinci sınıf hizmet sunarak müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde sağlamayı hedef edinmiştir.

Mekel Grup organizasyon olarak Ankara da tüm organizasyonlarınız da sizlere profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Sektörde faaliyet gösterdiğimiz uzun yıllar boyunca kazanmış olduğumuz yıllık tecrübemiz ile her türlü organizasyonunuzu başarı ile gerçekleştirebilecek alt yapıya sahip olup, amatör bir ruh ve her biri kendi konusunda tecrübeli dinamik, takım ruhunu benimseyen ekibimiz ile kaliteden ödün vermeden titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Site Yönetimi Adeta bir muhasebeci ve işletmeci gibi çalışması gereken site yöneticisinin sorumluluk alanı bir hayli fazladır. Daire sakinlerinden aidatların toplanması, binanın temizliği, varsa asansörün olası arızaları ve periyodik bakımları, yine varsa çalışanın maaşı, sigortası, izinleri ve kıdem tazminatı gibi meseleler site yönetim ekibimizin profesyonel ellerine bırakılmalıdır.

Personel Temini: Maliyet ve zaman kazanımını sürekli bir güven içerisinde sunan Mekel Grup, bugün artık profesyonel kadrosu ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Firmalara hızlı, güvenilir ve başarılı çözümler sunan Mekel Grup en doğru çözüm ortağınız olmak için göreve daima hazır durumdadır.