otogar-arac-kiralama

OTO ALIM SATIM

2. el otomotiv alım satım ve araç kiralama sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Mekel Grup otomotiv sizlere kurumsal bir yapı ile hizmet vermektedir. Mekel Grup otomotiv, ikinci el oto alım  satım  konusunda birinci sınıf hizmet sunarak müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde sağlamayı hedef edinmiştir.

Hizmet verdiğimiz araçlara yakışır düzeyde hizmet kalitesi ile Türkiye de Araç alım-satım pazarında güvenilir marka olmak için çalışmaktayız. Kurum ve kişilere en üst kalitede hizmet sunmak, Müşterilerimize yüksek standartlarda çözüm önerileri sunmak birinci önceliğimizdir.

Alanında profesyonel ekibimizin, kişisel gelişimlerine yaptığımız yatırımlarla müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet standartlarımızın sürekliliğini sağlamak, Sorunlara yaklaşımlarımızı ve yaratıcı çözüm teknikleri sayesinde çözüm odaklı kurum olmak, Yüksek disiplin ve iş ahlakı ile zamanında hizmet vermek Yerel alanda geniş tecrübe ve servis çeşitliliği ile kaliteli hizmet sunmak Ana değerlerimizdir.

dfgdf

ARAÇ KİRALAMA

Kocaeli Bölgesinde Araç Kiralama, Vip Transfer, Rent a car, Havalimanı Araç Kiralama Gibi ihtiyaçlarınızı karşılayan Mekel Grup Otomotiv  sektörde oluşturmuş olduğu bilgi birikimi ve bu konu da uzmanlaşmış ekibiyle ihtiyacınıza en ideal araç alternatiflerini sizinle beraber belirler ve en uygun fiyatlarla hizmetinize sunar.

Oto kiralama sektörü ülkemizde her geçen sene büyümekte ve şirketimiz de büyüyen bu sektörde, pazar payını artırmak için çalışmalarına hız vermektedir. Mekel Grup otomotiv yüksek standartlı hizmeti, uygun fiyat politikasıyla destekleyerek, müşteri memnuniyetini sağlama amacını taşımakta olup, piyasasında kuvvetli ve kalıcı bir yer sağlama yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Mekel Grup otomotiv en uygun maliyete en iyi hizmet anlayışına sahip oto kiralama teknolojisindeki ve piyasasındaki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen,filosunun yeniliği ve Çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendisini yenileyen araç Kiralama,firması olarak siz Değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.